Autor Tema: adobe flash player settings  (Pročitano 1069 puta)

magio081

• Administrator
  • Sr. Member
  • Ugled: +6/-0
  • Republic of Zabjelo
    • Pogledaj profil
    • Ubuntu forice
adobe flash player settings
« poslato: 24.07.2012, 11:58:04 »
Desava li se kome da kad ode na chat sobe ili sajt-messengere gdje adobe plugin traz da aktivirate mikrofon ili kameru, prozor za podesavanje se jednostavno zamrzne?

Ovo mi se pocelo desavati otprilike posle upgrade na 12.04. Na 11.10 je radilo ok, moguce i do nove verzije flasha. Jel neko rjesavao ovakav problem?
Collecting data is only the first step to wisdom, but sharing data is the first step to community

Kaso

• Newbie
  • *
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: adobe flash player settings
« Odgovor #1 poslato: 25.07.2012, 21:49:18 »
Sva "zamrzavanja" koja sam ja do sada imao su bila zahvaljujuci Cinnamon-u. Zapucavali su mi se tab-ovi kod chrome, meniji se nijesu iscrtavali kako treba. U nekim situacijama je jedino restart pomagao. Vratio sam Unity i vise nemam problema tog tipa.
Mozda sve ovo nema povezanosti sa tvojim problemom, ali reko ajd' da napisem :)

« Poslednja izmena: 25.07.2012, 21:54:24 Kaso »

magio081

• Administrator
  • Sr. Member
  • Ugled: +6/-0
  • Republic of Zabjelo
    • Pogledaj profil
    • Ubuntu forice
Odg: adobe flash player settings
« Odgovor #2 poslato: 26.07.2012, 01:07:14 »
Imam instaliran cinnemon, ali ga ne koristim vec sam stalno na unity. Guglajuci vidio sam da veliki broj ima isti problem na 12.04. Dali su  par predloga za rjesavanje al ni1 ne pomaze. Uglavnom su do da na makromedijinom sajtu podesim flash ili da izbrisem flesh pa da instaliram pakete skinute direktno sa adobe sajta.
Collecting data is only the first step to wisdom, but sharing data is the first step to community