Autor Tema: Ubuntu Hour u CIS  (Pročitano 973 puta)

magio081

• Administrator
  • Sr. Member
  • Ugled: +6/-0
  • Republic of Zabjelo
    • Pogledaj profil
    • Ubuntu forice
Ubuntu Hour u CIS
« poslato: 06.05.2013, 12:03:15 »
Sto mislite da ovih dana spreovedemo jedan ubuntu sat u cis?

Tu bih ja prezentovao Ubuntu touch, koji bi kasnije prezentovali siroj publici
Mozda malo vise price o igricama na ubuntu -Steam
Ubuntu tv

Takodje da se dogovorimo oko narednih dogadjaja, majica, flajera I stikera.

Potrebno mi je da mi javite termin kada vam odgovara kako bi mogli kontaktirati boza za  salu.
Collecting data is only the first step to wisdom, but sharing data is the first step to community

Vido

• Newbie
  • *
  • Ugled: +0/-0
  • There's no place like 127.0.0.1
    • Pogledaj profil
Odg: Ubuntu Hour u CIS
« Odgovor #1 poslato: 07.05.2013, 05:06:18 »
@Magio ja mislim da je odlična ideja vrlo  radu ću posjetiti prezentaciju :)
Slučajno sam posjetio sajt magazina bit i pronašao ubuntu.me zajednicu i nisam mogao da vjerujem da ovakva organizacija ako vam je milije zajednica postoji kod nas :)
Prosto nevjerovatno :) Do nekle sam u toku ali ne mogu da prežalim što sam propustio i to dvije a ne jednu prezentaciju ovdje u Nikšiću :( Kako mi je promaklo ne mogu da vjerujem :(

Moramo da budemo svjesni da nemamo mnogo članova i da ovo što imamo moramo da čuvamo a pogotovo ljude koji nešto i rade nije bitno dal prezentaciju, ili pomažu na forumu ili napišu deset redova teksta na wiki nemojte da smatrate da je to malo :)

Skapirao sam da je veliki problem što malo ljudi zna za "nas" evo recimo ja na pr. Ubuntu koristim čini mi se od 10.04 verzije a prije 10 dana sam se priključio ovdje :( I to je veliki problem koji će da bude umanjen prezentacijama i sl. događajima :)

Termin dogovorite mogu da posjetim kad god samo ostavite neko vrijeme da što više ljudi čuje odnosno biće više posjetioca :)
the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it