Autor Tema: INFORMACIONE TEHNOLOGIJE 2013  (Pročitano 978 puta)

tp0x45

• Administrator
  • Full Member
  • Ugled: +10/-1
    • Pogledaj profil
    • Ubuntu Zajednica Crne Gore
INFORMACIONE TEHNOLOGIJE 2013
« poslato: 14.02.2013, 16:23:40 »
XVIII Naučno-stručni skup INFORMACIONE TEHNOLOGIJE 2013 će se održati od 25. februara do 01.marta 2013. godine u hotelu “Planinka” na Žabljaku. Na Skupu će biti organizovana predavanja i rasprave na okruglim stolovima o trendovima razvoja informaciono-komunikacionih tehnologija u svijetu, kao i aktuelnim zbivanjima iz ove oblasti u Crnoj Gori.

U dogovoru sa Organizacionim odborom Skupa zainteresovane institucije mogu organizovati prezentacije svojih naučno-istraživačkih, stručnih, razvojnih i proizvodnih projekata i dostignuća.

Ako ce neko ici od vas na ovaj skup, mozda mozemo opet napraviti 15-30 min prezentaciju. Bozo ce biti tamo, ali je on verovatno prezauzet oko citave organizacije. Ako niko drugi ne ide, mozda nije lose da napravimo neki flyer/plakat kao onaj sa Sheldonom sto je bio na Ubuntu Install day u Podgorici. Otprintamo plakate i podelimo sa DVD-ovima.

Sta mislite?
tp0x45
ubuntu 12.04 LTS

shandy

• Administrator
  • Full Member
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
    • stexo.me
Odg: INFORMACIONE TEHNOLOGIJE 2013
« Odgovor #1 poslato: 17.02.2013, 12:49:03 »
  Ja nisam odavno provjeravao koliko ima CD-ova u CIS-u. Nisam siguran da je ostalo nesto. Ako bude, ja cu uraditi neke letke, nije problem. Ako budem isao na skup mislim da nece biti problem da se napravi i neka kratka prezentacija.